What's new

2x2x2

Miazisten

New member
Sziasztok, már elolvastam kb mindent is, de ahogy látom ahány ház annyi szokás.

A lényeg, szeretnék egy 2x2x2 helyiséget beredezni 12auto csajszinak.

Világításnak a fórumból kinézve ezt választottam ki: Mars Hydro TS 3000 Quantum Board, de ha van valami más ötlet azt is szívesen várom.
A kérdésem az hogy 1db elég lehet e nekem egy ekkora helyiségbe? A napi megvilágítás is zavaros, ki 0-24et javasol ki 20-4et ki 18-6ot. Akkor melyik lehet a leg optimálisabb?! Kérdéseim lesznek majd még, de egyenl?re ennyi. Köszönöm szépen.
 

sucminee

Active member
60x60x60cm? Csupan a lenyeggel vannak gondok, 12 noveny ekkora helyre akar auto akar bicikli akkor is sok, a plafonnal meg osszenyomnad oket es a lampat meg be se raktad, nem racson piritjuk a lanyokat, fekat talalsz a blahan is. Ts 3000-et (450w ekkora helyre??????:biglaugh:), is berakod a satorba, hagysz ki helyet kozte es a lanyok kozt, mert KELL kihagyni es maris nem maradt max 20cm helyed legfeljebb, ide ferjen be a noveny es a cserep is.
 

Miazisten

New member
Szia. Neharagaduj ha félre lettem értve, a helyiség 2m magas 2 méter széles és 2 méter mély. Ide tervezem berakni ?ket.
 

GMT

The Tri Guy
Veteran
You'd be best with one ts3000 and 4 sp250's. Ts central, and sp around the 4 sides.
 

Latest posts

Latest posts

Top