What's new

volitheia me murwdia/diathrhsh freskadas-ugrasias

hydrogr

New member
καλησπερα σε ολους ειμαι παλιο μελος αλλα εχω χασει κωδικους κι εκανα παλι εγγραφη


οπως και να χει προσφατα ενας φιλος μου εδωσε καμποσα γραμμαρια απο ενα grow που εκαναν, τα οποια κ εβαλα στο βαζακι μου (εχω ενα της fido που κανει δουλεια και μου κραταει τις μυρωδιες μια χαρα) αλλα ΔΕΝ μπορουσε να κρατησει τη μυρωδια αυτη τη φορα με αποτελεσμα να βρωμαει ολο το σπιτι κι εγω να αναγκαζομαι να το βγαλω εξω για να μην εχω θεμα


το προβλημα ειναι πως εξω ενταξει λυθηκε το θεμα της μυρωδιας, αλλα η φουντα απο λαχανι μεσα σε 2 αντε το πολυ 3 μερες εγινε πρασινοκαφετι κ η μαστουρα αλλοιωθηκε, κ ξενερωσα ασχημα που την επαθα ετσι, αλλα τοσα χρονια που πινω τοσο δυνατο/μυρωδατο κ φρεσκο που ειναι δεν εχω ξαναδει κατι τετοιο κ φρικαρα, κ το χειροτερο ειναι πως δεν εχω λυση!!


τωρα ο φιλος μου λεει να μου δωσει κατι αλλα μες στη βδομαδα απο αλλο grow που μου πε ειναι ιδιο κ καλυτερο, αλλα πως θα την βγαλω τωρα την ακρη ειναι το θεμα....??


καταρχην αν ειναι ευκολο προτεινετε κανα βαζο/η αλλο μεσο αποηθηκευσης για τη μυρωδια (μιλαμε να χεις ΕΝΑ γραμμαριο κ να μυριζει ΟΛΟ το σπιτι, οχι απλα μυρισε στο ενα μετρο..), κ προτεινετε κ καμια λυση για να κρατησω τα λουλουδια ολοφρεσκα οπως οταν τα πηρα, χωρις να χρειαζεται να τα βαλω ψυγεια η τπτ τετοιο γτ βλεπω αμα τα βρισκει η γυναικα μου να με στελνει απτο σπιτι:biggrin::biggrin:


αν ειναι ευκολο οτι προτεινετε να μπορει να βρεθει αθηνα, γιατι αμα ειναι με παραγγελιες, μεχρι να μου ρθουν, την γ...α..
ευχαριστω!

υγ: σορρυ για το 2ο ποστ αλλα δεν φαινοντουσαν σωστα οι παραγραφοι, ελπιζω να ναι οκ τωρα
 

isola

New member
Πλαστικά σακουλάκια με ζιπ απο το jumbo κάνουν δουλειά , αλλά και μια απλή πλαστική σακούλα αν την στρίψεις και την δέσεις κόμπο θα κάνει.
 

hydrogr

New member
φιλε τα ζιπ δεν κανουν τιποτα, ισα ισα που τρωνε το τριχωμα.. ποσο μαλλον η σακουλα, ειδικα με την θερμοκρασια, το βλεπω λιγο δυσκολο αλλα αν καποιος ξερει ας επαληθευσει..
 

people_w

New member
φιλε τα ζιπ δεν κανουν τιποτα, ισα ισα που τρωνε το τριχωμα.. ποσο μαλλον η σακουλα, ειδικα με την θερμοκρασια, το βλεπω λιγο δυσκολο αλλα αν καποιος ξερει ας επαληθευσει..

pare ena vazaki ths giagias kai ena ygrasiometro apo pet shop 2 euro prepei na exei kai otan deis na s anevenei poly anoikse to kapaki k valto konta se afigrantira sto 50% ugrasia gia 15 lepta.
kati allo den exw vrei mexri tora
 

bazz

Member
Να μιλήσεις στην γυναίκα σου...δεν κανεις κατι κακό.
Για αρχή το σεξ μεταξύ σας θα ανεβεί 10 σκαλιά :)
 

Latest posts

Latest posts

Top