What's new

Model Grow room Home made

VERitabil

Member
Eu am 7 din motivul ca am 2 bagseeds care sper ca una sa fie gagicamea, si ce-alalta sa fie .... ce-o fi sa fie ;)) oricum e bine , zic eu .... eu ma gandesc sa imi fac si eu o camera de vegetatzie , dar separat de 60x40 , dar e doar un proiect ... inca nu l-am pus in functiune.
numa bine , pace:)>-
 
F

FlorinCrazy

Eu am 7 din motivul ca am 2 bagseeds care sper ca una sa fie gagicamea, si ce-alalta sa fie .... ce-o fi sa fie ;)) oricum e bine , zic eu .... eu ma gandesc sa imi fac si eu o camera de vegetatzie , dar separat de 60x40 , dar e doar un proiect ... inca nu l-am pus in functiune.
numa bine , pace:)>-
De ce nu, orice proiect prinde viata din momentul in care il gindesti, cind ai timp avanseaza.

Pace,
Florincrazy:woohoo::woohoo::woohoo:
 

VERitabil

Member
As vrea sa-l pot incepe de maine , dar din pacate ma retzine ceva.... si char am alte investitzii de facut in Main Grow ;)) Cooltube, Intake... Poate peste o luna , doua ;) cine stie.... o`m trai si o`m vedea!
numa bine , si pastetzi iarba de paste s-o fumatzi/
si s-o rulatzi/ i-a mai manatzi mai flacaii / :D:D:D
Happy 420 !!!:rasta:
 

MJgrow

Active member
@florin: foarte minutios "boxul" tau si foarte fain pot spune. chiar spatios.

Is curios... daca nu esti la primul grow sa imi spui cam cat scoti g/w (gram pe watt)

Si sunt curios deoarece in 50x50x120 cu 70w hps (1 planta) ar iesi undeva la ~ 50g (scenario)
 
F

FlorinCrazy

@florin: foarte minutios "boxul" tau si foarte fain pot spune. chiar spatios.

Is curios... daca nu esti la primul grow sa imi spui cam cat scoti g/w (gram pe watt)

Si sunt curios deoarece in 50x50x120 cu 70w hps (1 planta) ar iesi undeva la ~ 50g (scenario)
Multumesc pt apreciere,
sincer sunt la primul Grow (al meu), am avut colaborare la altele (prieteni)...
La primul Grow fi interesat sa inveti si la calitate... Cu experienta acumulata si in functie de : seminte (feminizate, regulare), conditii (grow: vase, lumina, ventilatie,temperatura, fert,pamint,etc..) poti sa te gindesti la a doua cultura la cit scoti. Cel putin asa vad eu lucrurile.
Banuiesc ca stii astea, esti un senior pe aici :)

Bafat si sa auzim numai de bine,
Florincrazy:jump::jump::jump:

P.S. cind string cultura am sa postez rezultatele
 

Latest posts

Latest posts

Top