What's new

Blue Cheese - Top feed

Solon

Well-known member
Szeggyétek már össze magatokat és hallgassatok már normális zenét!
[YOUTUBEIF]ZT_7UjCVELg[/YOUTUBEIF]
 

tejföl

Active member
Kezd kiakadni a geil messgerät :D https://www.youtube.com/watch?v=WV6gXTRXOJY

Véletlen pont felkeltem lámpaoltásra, nem hagyhattam ki egy vakus képet.

picture.php
 

tejföl

Active member
A sajtok is elkezdtek virágozni:woohoo: A lámpát gyanúsan későn kapcsoltam, bajban is vagyok. Kezdik kinőni a sátrat. Hátul van egy tő ami lassacskán kiszúrja a refit, de a többi se alacsony. A csőventitől nem bírom már fentebb húzni a napocskát. A wappa sokkal magasabb volt még kapcsoláskor, most meg csak bujkál a sarokban. A kép nem igazán adja vissza, de nagyon dzsungel. Konkrétan székre kellett állnom fényképezni, de még így sem megy, hogy az izzó ne legyen benne.

picture.php

picture.php
 

tejföl

Active member
A rendelkezésre álló helyet maximálisan benőttük. Nem volt más választársom, behúztam oldalra a refit, így felment a plafonig. Még egyenlőtlenebb a fényeloszlás, de szükség törvényt bont. Elég meleg van a sátor fölső részében, pár levél megpirult, a többin is látszik, hogy sok lesz már. Hétvégén átrendezem a keverőt, meg szereztem egy másikat direkt az izzót hűteni. Ettől eltekintve szerintem fasza minden.

picture.php

picture.php
 

tejföl

Active member
Hps alatt még szemcsiben se tűnik fel, de így vakuval... Nem sok még mindig a nitrogén?
Ferti4 - CaN - KNO3 - MgSO4 1 : 0.25 : 0.25 : 0.25 megy már két hete kb.
 

dev.

Well-known member
Arányaiban nem sok, a mennyiségét csak te tudhatod, mert nem írtad. 6-7. hét körül érdemes lehet majd kivenni a kalcium-nitrátot. Ha úgy látod most méregzöldek, én az ec-t vinném lejebb, és nem a recepten változtatnék.
Egy levelezés nem ártana, jobban átjárja a levegő, kevesebbet párologtat, az alsóbb szekciót is érné fény. Van ott az alján bőven olyan oldalág is, amit szintén levágnék a picsába. A jövőben meg ha látod, hogy túlnövi, nyugodtan le lehet csapni a tetjét, akár kapcsolás után 3 héttel is.
 

tejföl

Active member
Köszi!!! 1.8-19 között van az ec. Ahogy írtam is grow szemcsiben nem tűnt fel, hogy nagyon zöld lenne csak vakuval. Azóta már ránéztem lámpaoltás után és szerintem rendben van. A lombozat ritkításra én is gondoltam, csak nem voltam benne biztos, hogy ilyenkor még szabad. Adtam neki rendesen, de a hátsókhoz nem igazán férek hozzá, max ha pókember lennék.
 

tejföl

Active member
Történt némi érdekesség az elmúlt időben. Eddig is volt pár gombaszúnyogom, de nagy jelentőséget nem tanúsítottam nekik. Egy hetet nem voltam, asszony intézte az oldat ideális tartományban tartását. Ezzel minden oké is volt, de a gombaszúnyogok rohadtul elszaporodtak és beköltöztek az agyaggolyóba. Konkrétan hemzsegtek... A ujjal nyomkodás, porszívó, két A3 lap színcsapda, peroxid, még mentát is raktam a boxba. Szóval volt minden és úgy néz ki én állok nyerésre.

Rengeteg virág van és kezdenek duzzadni is. A lámpa közelsége miatt a sátor tetejében továbbra sem ideális a hőmérséklet. Annyi szerencsém van, hogy az éjszakák hidegek. A közeli hajtásokat letördeltem, a súly miatt már nem is egyenesednek vissza olyan könnyen, az utolsó sorhoz esélyem sincs hozzáférni. Nem számolom a napokat, de kb 4. hétnél járunk. Elkezdtem pk13/14et is adni az oldathoz. Ha nem baszok el semmit, ez lesz az eddigi legjobb köröm :D A héten próbálok majd értelmesebb képeket csinálni, mert ezek valahogy nem sikerültek.

picture.php


picture.php
 

Coldplay001

Active member
Nagyon szepek a kisbabaid.. Vigyazz rajuk.. :) venti mehet rajuk rendesen... Lesz virag fullon, csak ne rohadjon be... :) kovetem a naplot
 

Mashk

Member
Ugyanígy jártam, bár nekem meg sikerült kiszúrni a virágzás elso hetében �� mosiplan pucolja, de nalad mar neccesebb ebben a phaseben ��
 

tejföl

Active member
Bocs srácok, elmaradtam a naplóval. Sajna ez sem sikerült igazán jól. Volt egy pár napos öntözés kimaradásom, bedöglött id?zít? miatt, kb 4héttel olló el?tt 3 növim feladta, a többi eléggé besokkolt. Ráhúztam 2 és fél hetet, de nem láttam nagyítóval a mirigyek barnulási szándékát. Szívható lett, utcai fosnál mindenképp jobb, de ez még mindig nem az amit elvárnék magamtól, meg a setuptól... Munka miatt úgy látszik nem birok megoldani egy kört napi kontrollal. Így a ledlámpa vásárlási szándékomat felváltotta az automatizálás és felügyelet. Totoál hülye voltam hozzá, úgyhogy elkezdtem komolyabban programozni tanulni. Egyenl?re még a felügyeletnél tartok, de a komplett hardver már a kezemben van. Telóm elhalálozása miatt nincs képem, de elvileg lesz a közeljöv?ben megbízható emberke, aki kiolvassa a memóriát. Aktuális kertem is van, a flowery kínálatából vegyesen válogatva, ha érdekes valakikben töltök képet. Kövi köröm viszont távfelügyeletb?l lenaplózom. Mindenkinek köszönöm a segítséget és a figyelmet. Amint lesznek képek, töltöm!
 
Top