What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

micro grow/vege box

weedster

Active member
Evo dedi/punce(če je katera :p), da se bo malo na slo oddelku dogajalo ... vsaj malo :smile:. Stvar je sledeča ... če mate kateri doma kaki micro box kar poslikajte pa prilepte :D.


in čisto na začetku dela :


nekje na sredini :) :


končan box ... oziroma delno končan če gledamo da tiste ta važne stvari ni :canabis: :


in pa še slika ko sem biu po šopingu za box ... večina stvari je bila doma tako da niti nisem dal veliko :



uživajte ;D
 

Stevius

Member
Uuuu..... si pa mogu met polno sobo teh blesavih kuglic od stiroporja! :laughing:

Ce sn prav videl bodo notri 3 x 23 W CFL?
Bos mel to za celotni grow al sam za veg?

Kakorkoli.... drzimo pesti :D
 

weedster

Active member
ja pravi šit so tote gnile kuglice ... saj da bi se lahko spucale vsaj na izi :D

ja not 3 daylight lampice in to bo samo za vege ker potem pa grejo itak v outdoor :D




:smoke: ty 4 taking a look ;D
 

weedster

Active member
tnx, ja upam da bo ena ženska ena moška da se nareji zaloga semen za growe naprej, če pa bi bile obe ženski pa tui nebi blo nič narobe :D
 

prx

Member
Res je, jaz sem 1 leto držal mamo dcxskunk gor prvo generacijo :) zdaj je žal šla na cvetenje. Drugače ti predlagam da probaš Warlock
 

weedster

Active member
mhm ... samo kolko sem gledo da za outdoor pa ni ne ta sorta, si mogoče že probal warlock outdoor? ker sem gledal pa dokonča konec oktobra al neke takega ;D
 

prx

Member
Sem probal pri outdoor warlock ( 10.11 konec bil) , DCxSKUNK ( 20.9 konec), Chronic ( 1.11 konec)...itd
 

weedster

Active member
lp stevius evo slikco deep chunkov ker trenutno druge nimam ... pridejo pa ziher. Je pa trenutno že druga runda v boxu ker ta prva je šla ven ;D

deep chunk's :

 

al3ck

Member
js mam omarco...narjeno z lučko z usem...varjante mini...samo kj ki lahko mam pjantice samo dok pridejo do 40cm...pol morajo vn na prosto...zdei mislim hitit not une majhne lowriderje...ki ne zrastejo več kot 40cm...in u 2 mescih so končani...maste link tu spodaj...
 

weedster

Active member
jaz trenutno nimam nič slikic :D ... oz. mam eno samo so take male ....

picture.php
picture.php



ps: al3ck mudel nalimaj še ti nekaj da bo bol pestro =)

peace
 

al3ck

Member
hočeste videt moje....ok....sem zbrisal svoj diary ker nisem siguren da je uredu uploadat take stvari...sej veste veliki brat....tko da slike bom dajal v albume ih meu neki časa in pol zbrisal...za varnost...tko da tisti ki hočejo boje slike tam
 

al3ck

Member
evo tu je par slikic....imam 2 skunka in 5 sour dislov...

na zgornjih 2 slikah lahko vidste disle 21 dni stare in na spodnji sliki sta na levi strani 2 skunka 13 dni stara....so ful zdrave in hitro rastejo nobenih problemov....gnojim jih bio z mešanico živalskega gnoja....in disli so že malo mladega vonja dobili...:D
 

Latest posts

Latest posts

Top