What's new

Ziel-Zielone klimaty

Status
Not open for further replies.

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Witam
dziekuje Panowie za mile slowa .
hehehe sa znaki na niebie ze ja kocham ciebie .....
cos jeszcze mi stoi przed wysadzeniem wykielkowalo niedawno ,
maroc , passion , shaman x GGS - za co serdecznie dziekuje
picture.php


zagadka tego samego kwiatka ( O.B. f3 ) dziekuje hodowco kucharzu ty nasz kochany ,
picture.php


tutaj Cinnamon , Finger dziex za tematyke , rosnie wysmienicie
picture.php


picture.php

CINN
picture.php

rozrasta sie , czas ja nagiac
picture.php

picture.php

a co to ? blyszczy jak zloto , zadziwia swa prostota nana-lala bedzie pylenie Panowie i Panie , pylenie takowego oczy jeszcze nie widzialy C.D.N.
picture.php


all
picture.php


picture.php


jak widac trafil sie facet , poza tym euforia slabo rosnie , cinnamony najmocniejsze grubelodygi , duze liscie i wszystkie sa zdrowe podlewane czysta woda , sa tez 2 kubeczki na rurkach od tak zostalo i sie juz do boxa nie zmiescilo , wszystko pokazalo juz plec .


pozdro
picture.php
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam

http://www.youtube.com/watch?v=wu67yo-3jfw

:plant grow: listonosz to piekny zawod hehehe przynosi paczki pelne radosci z usmiecham na buzi :gday: ....
Pisac bym mogl wiele , ale lepiej jak zobaczycie sami ...

picture.php


zapakowane roztropnie hehehe

wyglada na to ze bede sadzil swoj 1 growe hehehe ( kocham sadzic 1 raz :jump:)
picture.php


odblysnik ...MAX
picture.php


special for plant ...balast
picture.php


zaroweczka...
picture.php


wentylek hehe :dance013:
picture.php


bez filterka ani rusz , :thank you:

picture.php


http://www.youtube.com/watch?v=b_X_SWuwM7k

tloczno bedzie chyba to utrzymac w jednym threndzie :artist: plan jest JEBITNY , postanowilem tam wsadzic gandzie i powinno ladnie rosnac , jesli bedzie co pokazac nieomieszkam wrzucic i sie pochwalic , przyjda czasy na duze zmiany poleca stare niki poto by nowe byly poterzniejsze i bardziej doswiadczone , ale wszystko w swoim czasie ....

http://www.youtube.com/watch?v=gCdGqed6Ajg

TO WSZYSTKO DLA WAS MOJE BIMBASKI :wave:
 
M

Mr.TopTop

Hohoho, ale wypas sprzęt, pozazdrościć zakupów i listonosza który przynosi takie fajne prezenty, widzę że płyty na nowego boxa też są, uhuhu, będzie ganja rosła jak trza, pokaż ten odbłyśnik jak rozpakujesz - coby oko pocieszyć fajowym sprzętem, i miłego hobby życzę - pozdro top :)))
 
C

czaczo

hej zielony,niezawczesnie ta gwiazdka u ciebie,aaa prawda to lisstonosz nie mikolaj hehe.powodzenia przyjacielu.pozdro
 
M

minchi-bongo

mantis pro u la la . przypominaja mi sie stare dobre czasy . mam nadzieje ze nie zapomniales o dokupieniu heat shieldu .pozdro
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
elo

Wczoraj zaczalem montowac sprzet , namiot DS 80 ktorego nie polecam nikomu , no chyba ze ktos tak jak ja na bezrobociu ciagnie a we lbie pomysly sie kielbia , za to odblysnik z balastem to cudenko ktore polecam kazdemu ...
picture.php


picture.php


i teraz przygoda bez ktorej nie moglo sie obyc , wieczorem wlaczyl sie system po 3 godzinach wylaczylem lampe i zmienilem zarowke na 400W wkladam wtyczke a tu jebitny blysk w boxie i niec nie swieci i tak se pomyslalem ze stary balast sie obrazil na widok nowego i chuj go strzeli , odczekalem 20min i ponownie podlaczylem i NIC .
Nowa lampa dziala bo sprawdzalem rano , no to szybka zamianka bo tu rosliny wyciagnete z szafy i 23 w nocy , zdemontowalem stary zjebany system i wlorzylem nowy , podlanczam i co CHUJ WIIELKI - az mnie ugielo , w przedlurzaczu sa 3 wtyczki i po wlaczeniu wiatraki dzialaly , przeczyscilem stary uklad podlaczylem w lazience i o 1 w nocy zaswiecil , przynioslem nowy balast i tez zaswiecil :wallbash:
picture.php

okazalo sie ze 1 wejscie w przedlurzaczu sie spalilo ....
juz swieci slonko nad nami :gday:

pozdro zielona ekipo
 

TataSqn

Member
czemu nie polecasz DRS bo właśnie myślałem o DR z tej samej firmy, poza tym że nie przepuszcza światła na zew i lepiej odbija pewnie to samo, dlatego chciałbym wiedziec jaki minus masz na względzie, bo jak nie pomysli się o innym boxie, a odbłyśnik już widac że kozacki, choc tani tez pewnie nie byl.
 
M

minchi-bongo

dwie male sugestie z-z mam nadzieje ze sie nie obrazisz . ustaw zarowke na srodku odblysnika (chyba ze to tylko tymczasowe rozwiazanie do foto) i dokup heat shield . bedziesz mogl trzymac zarowke jakies 10-15cm od krzakow bez najmniejszych objawow przypalenia czy przegrzania
 

frether

Member
Veteran
no hehe odbłyśnik kozacki jeszcze z to to regulacjo tych blach coś jak WING super sprawa, mikołaj co prawda pojebał terminy świąt ale z tym odbłyśnikiem to strzał w dziesiątkę
Coś ode mnie słodki kwiatek dla Pana :smokeit:

Powodzenia :tiphat:
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
TataSqn - jeszcze nie dziala ten box tak ze zjebac bardziej go jeszcze nie moge ale powiem ci tak bracie , jak kupowac namiot to dobry , taki co bedzie sluzyl na lata , jest kwestia zaangarzowania twojego w growe @ nie ma za co kupic drogiego namiotu to lepiej kup dobra lampe i balast , balast moze byc wiekszy niz potrzebojesz np 600w smialo morzesz wkrecic tam zarowke 400w , a jak juz cos owocow nazbierasz to zaoszczedzisz djiengi i kupisz dobry namiot , a wierz mi ze apetyt ci wzrosnie i kupisz wiekszy namiot pod 600W , slownie mowiac to material z tego boxa jest jak koszulka , i rozni sie waga udzwigu boxa albo 20kg-40kg , podam puzniej jakies szczeguly jak juz bedzie dzialac .

minchi-bongo - heheh no smiesz zarcic co ? jasne ze wszystkie sugestie sa potrzebne i wskazane po to jest ten pokoj , opisz cos o tym head shield , co i jak to sie ma do czego heheh

frether - nom :) klasya odbysnik na 80dr pozostaje po okolo 10cm po bokach lampy do scian namiotu , ogarnia jak orzel swe male hehehe

pozdro panowie i panie
 
M

minchi-bongo

o wlasnie taki heat spreader jak pokazal loko . maja go w wiekszosci growszopow w ktorych sprzedaja oswietlenie power plant . chroni przed cieplem i dodatkowo dziala jako deflektor pomagajac w lepszym odbijaniu swiatla przez sam reflektor . mialem takie cos przy mantisie pro z zarowka 600w i bez zadnych problemow trzymalem zarowke jakies 10-15cm od krzakow w czasie gdy w pokoju bylo 28-29oC
 

Bubbles84

Member
Z_Z - przyjacielu powalasz mnie na podloge ;) sledze twe poczynania ostatnio i musze powiedziec ze motywujesz hehe pozdrawiamy ! i sledzimy ;) pozdro brachu!!
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam
Bubbles84 - stary brachu a ty przyprawiles mnie o zawrot glowy swoimi roslinami - gratuluje wyszly piekne i miesiste takie jakie tygryski lubia najbardziej , zycze ci powodzenia - my tez sledzimy ;)

a tym czasem....
picture.php

rosnac beda wysmienicie , bo od serca dane heheh - thx bro.
picture.php

C.D.N.

pozdrawiam

p.s. wspolczuje wszystkim powodzianom z calego serca , teraz jeszcze beda upaly i komary beda dobijac , kleszczy tez powno bedzie wecej niz w zeszlym roku - tak ze uwarzajcie na siebie
 

chilum

Member
> teraz jeszcze beda upaly i komary beda dobijac , kleszczy tez powno bedzie wecej niz w >zeszlym roku - tak ze uwarzajcie na siebie

Nie jest tak źle ;-), chociaż komary, pokrzywy itd dają rade.

Grun, ze słoneczko daje.


greetz


C
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
czolem zaloga
strzelilem kilka fotek , podlewac musze czesto bo upaly , chociaz ostatnio troche popadalo , rosliny pokazuja powoli niedobory , podlalem nawozem i PK , cisna do przodau w najlepszym tempie , znajduje tez wybryki natyry ale nie cyknalem fotek , jakos sie juz przyzwyczailem do psotow matki natury heheh

cinn... ;)
picture.php

swiatlo z boxa pada na liscie i tak wyszlo .

picture.php

rosnie mocno i trza ja naginac , puscila sie bokiem to ja przylamalem , na krotkim lancuchu trza ja trzymac .

picture.php


a tutaj cheseel .
picture.php


picture.php


picture.php

tutaj najszybciej caly proces przebiega ...

picture.php


:cathug:
picture.php


juz dawno zauwarzylem ze im wieksza uwage skupiam na nasionach tym gorsze rosna owoce .

pozdro ekipa:thank you:
 

Bubbles84

Member
Super rosliny! kurde jak ja bym chcial miec taki setup ;)

...a co Ty chcesz od tych owocow ? wg mnie sa jak zawsze piekne, no a z odzywkami to "less is more" ;) jak to ktos powtarzal na lamach icmaga takze nic nie gadaj bo bedzies zmial tych owocow MORE ;) . hehe pozdros amigos!

PS aha i jak zawsze daje 5x K+ bo sie nalezy Ziel-Ziomusiowi - klikac klikac! hehehehehe
 

jerzu19

Well-known member
Veteran
naprawde ladne roslinki tylko pozazdroscic,nie wszyscy maja taka reke do roslinek jak ty.
Podobnie jak Bubbles tez chcialbym miec taki setup.

pozdro
 
Status
Not open for further replies.
Top