What's new

DucksFoot early flowering project

Też mi się tak zdaje tak jak pisze breker że to pochodzi z kaly seeds, oni właśnie chyba ten chmiel krzyżowali i potem kolejne crossy były z innymi odmianami i stąd ten SWAG
 

Fubar

Member
Fubar, a Swag nie jest czasem późnym efektem krzyżówki konopi i chmielu japońskiego?

Raczej mutacji punktowej.
Konopie jakoś tak mają, że się z chmielem nie chcą krzyżować ;)
Przynajmniej technikami klasycznymi - wielu już próbowało : i to z dużą dozą młodzieńczego zapału - co niektórzy : z europejskim - japońskim.

Techniki Typowo Miczurinowskie | na awatarku mam Łysenkę - który twórczo rozwinął - teorie - Miczurina - choć powinno to brzmieć raczej - hipotezy rodem z bajek | Także z tego co mnie pamięć zawodna nie myli testowane były.
Ba: Jedynie w necie ktoś się kiedyś chwalić miał hybrydą LR#1 chmiel - zdjatko było - ale.. ja bym to traktował raczej - tak na zasadzie jaka fajna fotka.. jejku - co się stało z forum uprawiaczy/hodowców odmian AF znikło.. nazwy nawet nie mogę sobie przypomnieć.. tam to wisiało.

Szczepić się z chmielem daje - i chimery robić: - ale się nie zapyla. ... Także cokolwiek by pisano.. jeśli pisano... to..

Zdjęcia mutanta podobnego do SWAG widziałem kiedyś na Overgrow.

coś jakby to: z ta różnicą, że nieco inaczej pozrastane + całkowity brak ząbkowania

04071209491191858_big.jpg


btw:
Tak samo jak.. z tych chmielem się bawić.. co niektórym się chciało chmiel pryskać STS : Ogórki : F1 partenokarpiczne sałatkowe także :
btw: Działa - czemu miało by nie?

ps: Swag ma chyba większy potencjał od kaczki:[ nie wyświetlają się ;(]

https://www.growandtalk.com/attachment.php?attachmentid=2033&d=1382228401
attachment.php


W połączeniu z feno : grinspoon

grinspoon%202-578x578.jpg


;) Pewnie także podwójnego recesywa trza by ... selekcjonować.

Zaczekam : Zamawiam regulara: Nie znoszę femi:
Organicznie nie cierpię nasion feminizowanych i wszystkiego co z nimi jest związane.
...rzygać mi się chce.. jak męską roślinę nazywa się pedał. .. .. pogrzało ich? homofoby ?
I nie odróżnia hermafrodyty od męskiej ..?!?

To wszystko efekt tej cholernej : prostej jak ruchanie: zjebanej technologi otrzymywania : produktu : Ostatecznego.. bleee....
 
Last edited:

Plantator

Well-known member
Veteran
Juz od jakiegos czasu jest Duckfoot auto , narobilem kupe pestek , kilka sporych roslin zapylonych. Dzieki Warr za nasiona , pozdrawiam

picture.php
 

Latest posts

Latest posts

Top