What's new

outdoor 2013

MEGUSTAA

New member
Привет гроуери!
От скоро чета форума и реших да пиша. Ще ви кажа какво мисля да правя а вие ще си кажете мнението и препоръки.
Бебчетата ми (феминизирани) покълнаха и сега в кофички. Мястото е на един западен склон. Използвам Plagron Light Mix. Като пораснат още малко ги пресаждам в кофи и буам в дупката. Понеже ми е за първи път искам да питам, колко вода искат на ден? Да, имам възможност да ги поливам ежедневно.
Още много въпроси ми се въртяха из главата ама не сещам сега. Като се сетя ще пиша.
Благодаря предварително! :tiphat:
 
S

Sacra Frasca

Здравей приятел и добре дошъл, пожелавам ти успех в начинанието. Никой не ти отговаря защото не си си направил труда да прочетеш правилата на форума, нито останалите теми със сходна тематика. Обикновено темата за аутдора се прави от старите пушки(защото имат какво да покажат а и какво да научим) и то чак когато вече има какво да покажат! Затова ако имаш въпроси пиши тук https://www.icmag.com/ic/showthread.php?p=5655367#post5655367 или си направи тема но не с това гръмко име. Всичко най, най.
 

yoss33

Well-known member
Veteran
Някак си притеснително е да се дават съвети на човек, който пита "колко вода искат на ден" :) На такъв въпрос никой няма да отговори, защото конкретен отговор няма, а самият въпрос показва, че до сега никакво растение не си гледал и трябва да ти се обяснява много.
По-добре попрочети и се образовай, за да можеш да преценяваш дали и кога да поливаш и ториш, защото никой освен теб не знае какви точно са условията на твоето място и съответно никой не може да ти даде добър съвет.
Най-грубо казано, трябва да се полива когато земята е суха.... В момента едва ли има място в България, което да се нуждае от поливане - почвата надолу още съдържа много влага. При положение, че няма да го поливаш с маркуча, а ще носиш вода, няма как да преполееш, само гледай като ги пресаждаш навън да не преполееш дупките толкова, че да засадиш растенията в кал.
Успех :)
 
Top