What's new

European proposition for making cannabis legal

ahortator

Well-known member
Veteran
Hello

A friend from the Canary Islands has sent to me a mail about there is a poll where we can vote for legalize cannabis in the Eurepean Union.

The proposition is to make economics alternatives and someone has made this one.

Here is the link, you must to join the web, but the only thing you need is to write a name or nick, an email and write your city or town name.

http://www.posvetovanja-z-evropskimi-drzavljani.eu/propositions

As I see you must to do that proposal from your country, in Spain we have made it.

It is the most voted proposition in Spain.

A great hug from Spain

Please excuse my poor English.
 

ahortator

Well-known member
Veteran
Hello Stevius

I hope you win the proposal

Thank you very much.

Greetings from Southern Spain
 

lasko

Member
Ja zadnji cas. Se skrivam ze 25 let, pa mi je pocasi dovolj tega, pa ste vidli intervju z vrlo barbi policajko, sej uzivanje je liberalno ahahhahahahhahaha pa brez problema ahahahhha prekleta krota naduvana

ce ima kdo kako idejo za akcijo kar na plano z njo, z peticijo ne bomo nic resli, ker ni imen zraven pa bojo rekli da to itak eni in isti postajo in da rezultati niso verodostojni, tako se koncajo peticije po mojih izkusnjah :D
 

Stevius

Member
Meni se zdi se najboljsa varianta: OVERGROWING THE PLANET


Da zraste ogromna kolicina na nesteto razlicnih prostorih... povsod, kjerkoli, ob cesti, pa vse do cvetlicnih gredic pred drzavno stavbo.... da ne bodo utegnili niti vseh pobrat. Pol pa naj se vsi skupaj lepo j***. :joint:
 

lasko

Member
ponavadi za prvomajske, samo kot imam informacije so slo organizatorji neresni in zato je mars ze lani odpadel :D
 

lasko

Member
Mislim da je bil navadno drogart organizator s pomocjo konoplja.org. se bom pozanimal kako bo letos pa javim
 

firrolc

New member
tudi mene zanima marihuana marš, in če bo treba bom tudi aktivno sodeloval pri tem
sporoči novice lasko

lp
 

Stevius

Member
Rezultati:


Uvajanje predmeta Vzgoja za evropsko zavest in esperanta v osnovne šole - 148 glasov

Mladim omogočati vstop na trg delovne sile - 28 glasov

Boj proti podnebnim spremembam - 25 glasov

Izhodišča k panevropskemu forumu o ekonomski in socialni prihodnosti Evrope v globaliziranem svetu - 17 glasov

Kaj lahko stori EU za oblikovanje ekonomske in socialne prihodnosti v globaliziranem svetu? - 13 glasov

Legalizacija marihuane za medicinske, industrijske ter rekreativne namene - 12 glasov

Vsem otrokom enake možnosti - 11 glasov

Nazaj k naravi - 7 glasov

Več enakopravnosti ženskam - 4 glasov

Prepoved mučenja živali za zabavo - 3 glasov

Evropska radijska postaja - 2 glasov

Enoten sistem ocenjevanja - 2 glasov

Zaščita okolja - 2 glasov

Nove tehnologije - 1 glas

Občinski okoljevarstveni sveti - 1 glas

Energetsko sožitje Evrope in Afrike - 1 glas

Uvedba evropske modre karte - 0 glasov

Politika o ločevanju odpadkov na šolah - 0 glasov

Portal za spletno izobraževanje - 0 glasov

Označevanje prehrambenih izdelkov - 0 glasov




December 2008: Sodeluj v spletni razpravi!

Marec 2009: Nacionalna posvetovanja

April 2009: Predlogi razprav!

Maj 2009: Srečanje na vrhu evropskih državljanov




Maj bo kmalu tu........ :joint:
 

al3ck

Member
revolucijo je treba narest...XD....kot je reku uni zgoraj...posadit pjante pousod....nene zajebavam se....stevius in kj maja naj bi se izvedelo če se bo kaj legaliziralo al kaj?....kr maj je že tu...:Din nič ni še...XD
 
H

h^2 O

the canary islands? i thought that was part of africa or gondwanaland or something
 

al3ck

Member
no canary island are part of spain...:D....ja samo res kj če bit...se bomo mogli usi preselit na nizozemsko...:D...tudi če sm brau po netu da tui tam so začeli masovno zapirat coffeshope....
 
H

h^2 O

"zulu! zulu! alakka chakka habbakka gene hackman kick your ass" - Fletch Lives!
 
Top