What's new

2021 Első próba

f2obsession

Active member
Van az a kis csökött magonc a bal felső sarokban, na azt még rizikós lenne kiültetni, de a többit már szerintem is nyugodtan ültetheted "nyakig" kint. Megelőzi a kiszáradást is, ha mélyre kerül a gyökérlabda, meg úgy hamarabb tud nagy gyökértömeget növeszteni (a föld alá kerülő szárból is hamar gyökeresedni kezd).

Szóval szerintem is jól beszél Bat kolléga.

Legfeljebb közvetlen a tő köré ne locsolj az elején, hanem mondjuk 15-20 centis karikába lassan, ha zsengék még a szárak.
 

aBZSK

New member
Van az a kis csökött magonc a bal felső sarokban, na azt még rizikós lenne kiültetni, de a többit már szerintem is nyugodtan ültetheted "nyakig" kint. Megelőzi a kiszáradást is, ha mélyre kerül a gyökérlabda, meg úgy hamarabb tud nagy gyökértömeget növeszteni (a föld alá kerülő szárból is hamar gyökeresedni kezd).

Szóval szerintem is jól beszél Bat kolléga.

Legfeljebb közvetlen a tő köré ne locsolj az elején, hanem mondjuk 15-20 centis karikába lassan, ha zsengék még a szárak.
Igen az a kicsike ugyan annyi idős mint a többi , olyan kicsit visszamaradott nem tudom miért talán lesz belole valami :D
Köszönöm , hat akkor nem sokara el jön az idejük
 

aBZSK

New member
23. Nap
a kicsike is be indult , de sajnos az egyik autónak valami problémája akadt és csúnyán el haltak a nagy levelek így kénytelen voltam amputálni . Remélem helyre jön.
Jövőhét közepén kerülnek a végleges helyükre. Kezd megjönni az illatuk.
 

Attachments

  • photo2049926.jpg
    photo2049926.jpg
    94.5 KB · Views: 91
  • photo2049927.jpg
    photo2049927.jpg
    98.5 KB · Views: 90

Uzsidoboz

Well-known member
2 biztosan virágzik azokhoz sok reményt ne füzz mennyi tápot adtál ezeknek méregzöldek a levelek,a gyökerek valószínűleg sárgák, talán a fény sem elég neki. A közeged miből áll? Abban se lennék biztos elég laza-e.
 

aBZSK

New member
2 biztosan virágzik azokhoz sok reményt ne füzz mennyi tápot adtál ezeknek méregzöldek a levelek,a gyökerek valószínűleg sárgák, talán a fény sem elég neki. A közeged miből áll? Abban se lennék biztos elég laza-e.
Ahogy mondtad az egyik be indult a másik ami virágzott ki múlt .
ezzel mi lehet a helyzet mennyit hadjak még neki
kicsi lett , de legalább kóstoló lesz.
egyébként ez bloddy skunk auto aminek elméletileg lilásnak kellene lennie , de nem lett 🤷🏼‍♂️
 

Attachments

  • photo2056001.jpg
    photo2056001.jpg
    70.3 KB · Views: 89
Top